Ceren Çağlar - beSound production

Biyografi

SEVGİYİ HİÇE SAYAN: “ALLAHIN CEZASI”
Ceren Çağlar 23.01.2000 Bodrum doğumlu. Bodrumda doğup büyüyen sanatçı, küçük yaşlardan beri bale yapıyor. Dansın yanısıra piyano çalan sanatçı müzikle hep içiçe bir hayat sürdürdü. Okumak ve öğrenmeye çok meraklı olan Çağlar, müziğin yanısıra bilim insanı olmayı ve kimsenin keşfetmediği şeyleri keşfetmeyi müziğin yanı sıra kendine hedef seçti.
HAYATTA OLSAYDI ‘‘BARIŞ AKARSU‘‘ İLE DÜET YAPARDIM
Müzik yapmaktan mutlu olan Ceren Çağlar’ın beğendiği bir çok sanatçı olmasına rağmen özgün olmayı hep hedeflemiştir. Genç yaşta hayatı kaybeden ‘‘Barış Akarsu‘‘ ayrı bir ilgi duyan sanatçı bu ilk tekli çalışmasıyla Pop Müzik piyasasında hızlı bir çıkış yakaladı. Dans, hareket ve çoşkuyu seven sanatçı hayallerini, hislerini, düş dünyasını ‚‚Allahın Cezası‘‘ adlı şarkısındaki yorumu ve klibindeki başarılı performansı ile üstün başarı gösterdi.
BİR GÜN PERU’DA KLİP ÇEKECEĞİM
Popüler kültürün bir parçası olan sanatçının kendi yaşı altında yüksek sayıda bir ‚Fan Gurubu‘ oluşması tesadüf değil. Ceren Çağlar’ın en büyük düşü Göksel‘le aynı sahneyi paylaşmak. Boş zamanlarında sinemada film seyretmeyi ve bol bol kitap okumayı seven sanatçının hayali bir gün PERU’da klip çekmek.

Sözü ve müziği Gökhan Akar’a, düzenlemesi ise İbrahim Küçükoğlu’na ait şarkının klibi Tuna Başaran yönetmenliğinde iki günde çekildi.
Ceren Çağlar’ın “Allahın Cezası” isimli tekli çalışması beSound (Be Müzik Prodüksiyon) etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibiyle NetD Müzik ve beSound YouTube kanalında yayınlandı.

TurkeyEnglish